Hukuki Konular

Sayın Ziyaretçi;
www.farukcubukcu.com, farukcubukcu-bt.com, www.edufleks.com ve www.edufleks.net web sitelerindeki içerik (metin,slayt, ses ve görüntü olarak), Faruk Çubukçu tarafından hazırlanmıştır. Yayım ve dağıtım hakkı Faruk Çubukçu’ya aittir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fikir ve Sanat Eserleri ilgili yasalarıyla; eser, yazarın izni olmadan elektronik, mekanik, fotokopi, kayıt cihazı vb sistemler kullanılarak kısmen ya da tamamen kopyalanamaz. 
COPYRIGHT (c) 2003 FARUK ÇUBUKÇU. Faruk Çubukçu, Tel: 232-4830050, GSM: 0532 636 58 78 email: faruk@farukcubukcu.com.

Sitelerde üçüncü partiler tarafından sağlanan içerikler makeleler, alıntılar, logolar, bilgi amaçlı olup Faruk Çubukçu’nun sorumluluğunda değildir.
Sitede yer alan seminer ve aktivite resimleri duyuru ve bilgi amaçlı olup isteyen kişi ve kurumların isteği doğrultusundan sitemizden kaldırılacaktır. 

Genel Kurallar:
Faruk Çubukçu sitedeki içerikleri ve bütün koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. 

Faruk Çubukçu kullanıcının donanım, yazılım ve sürücü vb yazılımsal, teknik ve Internet bağlantıları açısından yeterliliğini, uygunluğunu sağlamaz. Kullanıılar kendi imkanlarıyla siteye erişimini sağlamakla yükümlü değildir.

Faruk Çubukçu kullanıcıların siteye erişimlerinin kendi riskleri dahilinde olduğunu varsayar. 

Faruk Çubukçu bilgisayar sorunları yüzünden yaşanan her türlü kayıplardan sorumlu değildir.

Faruk Çubukçu ayrıca network üzerinden yapılan iletişim ve erişimin “kişisel” olduğunu ve korunması gerektiğini varsayar.

Sonuç olarak, ADI GEÇEN WEB SİTELERİMİZE ERİŞEN BÜTÜN KULLANICILAR YUKARIDAKİ GENEL KURALLARI VE ŞARTLARI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR. EĞER BU KURALLARI VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİTEYE ERİŞMEYE (OKUMAYA) DEVAM ETMEYİNİZ.

Tescilli Markalar (registered trademarks)

 • Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows 2000, Registered trademark of Microsoft Corporation.
 • Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft Systems Management Server 2003, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • .NET, Visual Studio .NET, C# .NET, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Server 6.x, Microsoft SQL Server 7.0, Microsoft SQL Server 2000, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • Microsoft Word, Excel, Access, PowerPoint, Outlook Registered trademark of Microsoft Corporation
 • Microsoft Office 2003, Word, Excel, Access, PowerPoint, Outlook, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • Microsoft Office 2003, Microsoft Office 2007, 2010, 2013, ..., Word 2007, Excel 2007, Access 2007, PowerPoint 2007, Outlook 2007 ve ileri sürümleri 2010, 2013, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • ASP, ASP .NET, VBScript, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • ActiveX, IntelliSense, Visual InterDev, Visual Studio, Publisher, BackOffice, Windows, Registered trademark of Microsoft Corporation
 • Oracle ve Java, Oracle şirketinin tescilli markasıdır.
 • Cisco Systems ®, CCDA™, CCNA™, CCDP™, CSS1™, CCIP™, BSCI™, CCNP™, CCIE™, CCSI™, Cisco Systems logo ve CCIE logoları Cisco Systems, Inc. şirketinin tescilli markasıdır.