İLERİ EXCEL

KURUMSAL UYGULAMALI İLERİ EXCEL

Excel 2013 Türkçe ve İngilizce

Excel’de mükemmel olmak için özel olarak hazırlanmış kurumsal uygulamalı Excel doküman setine sahip olabilirsiniz.

Temel Excel kitabı, ISBN: 978-9944-5198-2-3, Kurumsal uygulama örnekleriyle temel Excel konuları. Hesaplama, formül oluşturma, biçimleme, grafikler, yazdırma, fonksiyonlar ve veri analizi işlemleri. 224 Sayfa. A4 boyutlarında. 1. Hamur

İleri Excel kitabı, ISBN: 978-9944-5198-3-0, 376 Sayfa. A4 Boyutlarında. Excel fonksiyonlarının gelişmiş kullanımı, yine gelişmiş olarak veri analizi konuları örneklerle açıklanmaktadır. Yine temel olarak makro geliştirme ve makro çözümleri yer almaktadır.

Excel Makrolar, makro kaydetmek, çalıştırmak ve makro ile yapılacak çözümlere yönelik uygulamalar yer almaktadır. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 40 Sayfa, A4 boyutunda.

Excel VBA, Visual Basic dilini kullanarak Excel üzerinde uygulama geliştirmeye yönelik konuları ve uygulamaları içerir. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 153 Sayfa, A4 boyutunda.

Excel ile Finans, Finans Matematiği ve Finansal Analiz olmak üzere Excel’in finansal fonksiyonlarını finansal konulara çözmek üzere kullanımını açıklar. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 75 Sayfa, A4 Boyutunda.

Excel ile İstatistik, Excel’in istatistiksel fonksiyonları ve araçlarını kullanarak uygulamaları içerir. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 46 Sayfa A4 Boyutunda.

Tükenmiştir.  İLERİ EXCEL